Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Ηχομόνωτο σύνολο γεννήτριας Deutz 100kVA
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία γεννήματος: | Γεννήτρια diesel Deutz |
| Μηχανή: | Ντεούτς |
Εφεδρική γεννήτρια ισχύος 50kW Ricardo κινητήρα γεννήτρια με ηχομόνωση κλειστό βανίκι
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνολο γεννητριών diesel του Ricardo |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Παραγωγοί SDEC 500kW
| Προϊόν: | Diesel Genset SDEC |
|---|---|
| δύναμη ποσοστού: | 500 kW / 625 kVA |
| Μέγιστη ισχύς: | 550 kW / 688 kVA |
150kVA SDEC γεννήτριες SC7H205D2 Κίνα Generating Set 120kW συνεχής γεννήτρια ισχύος
| Προϊόν: | Άνοιγμα τύπου Diesel Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 415 / 240V |
1640kW Standby Perkins Power Genset Open Type Genset Για το κτίριο Εφεδρική ισχύ
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Προϊόν: | Περκινς Ντίζελ Power Genset |
| Συχνότητα: | 50Hz |
24kW γεννήτριες YTO 3 κυλίνδρων με ηχομονωμένη κλειστή βιτρίνα για εξωτερική χρήση
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια ντίζελ YTO |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Μάρκα κινητήρα: | YTO |
Εμπιστευτικές λύσεις ενέργειας 28kVA Perkins βιομηχανική γεννήτρια
| Προϊόν: | Γεννήτρια πετρελαίου Perkins 28kVA |
|---|---|
| Παραγωγή ποσοστού: | 28kVA |
| Εφεδρική παραγωγή: | 30KVA |
Ενιαία φάση 38kW γεννήτρια γεννήτρια 60Hz για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Yangdong |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Υπερ-σιωπηλή γεννήτρια Perkins 100 Kva με εναλλασσόμενο εναλλασσόμενο χωρίς βούρτσα συνεχής χρήση
| Συχνότητα: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Perkins |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |
Αθόρυβος γεννήτης ισχύος 110kVA Genset FAWDE με ComAp AMF20 για αυτόματη εκκίνηση
| Προϊόν: | ΓΕΝΕΡΑΤΟΣ FAWDE |
|---|---|
| Type: | Silent |
| Συχνότητα: | 50Hz |


