Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
600kVA σιωπηλές ηλεκτρικές γεννήτριες 50Hz σιωπηλή γεννήτρια με λειτουργία AMF25 AMF Ελεγκτής
| Τύπος γεννήματος: | Ησυχία DG Genset |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου: | 480kW / 600kVA |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
3 κύλινδρο 42kW Perkins γεννήτρια σιωπηλή γεννήτρια με ενσωματωμένο ATS για αυτόματη εκκίνηση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Volatge: | 110/120/127/208/220/230/240/480V |
Ηχητικά στεγανό 50kVA γεννήτρια yangdong με ηχητικά στεγανό κάλυμμα για οικιακή χρήση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 230V |
Ησυχία γεννήτριας τύπου 50kW ησυχία dg για την επείγουσα παροχή ηλεκτρικής ενέργειας στο σπίτι
| Τύπος: | Ησυχία γεννήτριας τύπου |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη: | 50 kW / 63 kVA |
| Δύναμη αναμονής: | 55kW / 69kVA |
80kW 100kVA SDEC γεννήτριες συνεχής λειτουργία κινητήρα Κίνα Genset
| Προϊόν: | 100kVA SDEC Κίνα Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 415 / 240V |
50Hz τύπου ρυμουλκούμενου Perkins βιομηχανική γεννήτρια
| Προϊόν: | Τύπος ρυμουλκούμενου Perkins Genset |
|---|---|
| Εξαγωγή Genset: | 135KVA |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Κίνα κινητήρες γεννήτριες SDEC γεννήτριες έως 800kW για αδιάλειπτη παροχή ενέργειας
| Τύπος: | Ανοιχτό, σιωπηλό, υπερ-σιωπηλό, τύπου ρυμουλκούμενου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | SDEC |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
Υδατοψυγμένες γεννήτριες σιωπηλής ισχύος FAWDE Genset με κινητήρα 4 κύλινδρων 6 κυλινδρών
| Ονομασία προϊόντος: | Αθόρυβη γεννήτρια ρεύματος |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | FAWDE |
| παραγωγή μηχανών: | 19 kW έως 385 kW μέγιστο |
Πρωτεύον 69kVA SDEC γεννήτριες σιωπηλή Κίνα γεννήτρια με 160A ATS για την τράπεζα εφεδρική ενέργεια
| Τύπος: | Ηχομόνωση / Σιωπηλή |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Τρεις φάσεις 8kW γεννήτρια ηχομόνωση SDEC γεννήτρια με κινητήρα 3 κυλίνδρων για οικιακή χρήση
| Type: | Silent |
|---|---|
| Product Name: | SDEC Genset |
| Phase No.: | 3P |


