Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
1500 στροφές ανά λεπτό 12kW SDEC Genset China Generator με σιωπηλό κλειστό κάλυμμα για χρήση ηλεκτρικής ενέργειας
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Δοκιμαστική μονάδα |
| Συχνότητα: | 50Hz |
4 κύλινδροι 16kW γεννήτρια για ενοικίαση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Δοκιμαστική μονάδα |
| Συχνότητα: | 50Hz |
3 κύλινδροι 35kVA γεννήτης Αθόρυβος κινητήρας Perkins γεννήτης με ηχομόνωση κάλυψη για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Φάση 3 |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Γεννήτης κινητήρα Ricardo 40kW
| Προϊόν: | Γεννήτρια Ρικάρντο Γουέιφανγκ. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
110kVA κινητή γεννήτρια ρυμουλκούμενου Ricardo Genset με βαρύ ρυμουλκούμενο για κινητή λειτουργία
| Τύπος: | Κινητό ρυμουλκό |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ετικέτα: | ΡΙΚΑΡΔΟ |
160kVA κινητήρας γεννήτριας Deutz αθόρυβος γεννήτης Deutz με εναλλακτικό Stamord για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/380V |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Αθόρυβος γεννήτης 33kVA Genset Weichai με εναλλακτικό Stamford για αξιόπιστη ενέργεια
| Type: | Soundproof |
|---|---|
| Frequency: | 50Hz |
| Voltage: | 220/380V |
Πρωταρχικό συγκρότημα γεννήτριας 138kVA Αθόρυβος γεννήτης Deutz με ελεγκτή λειτουργίας AMF
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 72dB (A) @ 7m |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
1800 στροφές ανά λεπτό 20kW Σιωπηλή γεννήτρια σούπερ σιωπηλή γεννήτρια Weichai σε αναμονή για εμπορικά κτίρια
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Δοκιμαστική μονάδα |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
75kW κινητή γεννήτρια ρυμουλκούμενου Ρικάρντο γεννήτρια με ρυμουλκούμενο για εύκολη κινητή λειτουργία
| Τύπος: | Κινητό ρυμουλκό |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ετικέτα: | ΡΙΚΑΡΔΟ |


