Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
Συγκρότημα γεννήτριας Cummins 75kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με smartgen HGM6120N ελεγκτή
| Τύπος: | Ανοιχτό / Σιωπηλό / Υπερ-Σιωπηλό / Τρέιλερ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 120/127/208/220/230/240/480V |
Σπίτι Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ με κινητήρα DCEC 4BTA3.9-G2 Ντιζέλ με ψύξη νερού με ATS
| Χρήση: | Γεννήτρια χρήσης γης |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Freuqency: | 50Hz |
725kva συνεχής γεννήτρια ντίζελ βαρύς γεννήτριας για αδιάλειπτη ισχύ
| Όροι χρήσης: | Αδιάλειπτη Ενέργεια |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτό πλαίσιο |
| Ονομαστική παραγωγή: | 580 kW / 725 kVA |
Σε αναμονή 176kW γεννήτρια ντίζελ ηχομόνωση γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινητήρα Cummins για εξωτερική χρήση
| Τύπος: | Τύπος ηχομόνωσης |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
90KVA Cummins Σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 50Hz Πρωτογεννήτρια 82KVA 65KW
| Namee προϊόντων: | Γεννήτρια της Cummins |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
60Hz 131kVA Cummins γεννήτρια ντίζελ ανοιχτού τύπου για επείγουσα ενέργεια
| Τύπος μονάδας: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | DCEC Cummins |
| μοντέλο κινητήρα: | 6BTA5.9-G2 |
80KVA γεννήτρια ντίζελ Cummins 4BTAA3.9-G11 50Hz Αναμονή ισχύος 88KVA
| Namee προϊόντων: | Γεννήτρια της Cummins |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
60Hz Ηχομόνωση Genset 160 KVA γεννήτρια ντίζελ Προδιαγραφές ηλεκτρική γεννήτρια ρεύματος
| Ελεγκτής: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Water-cooled |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ Isuzu 17kW γεννήτης ντίζελ Isuzu για οικιακή χρήση
| Προϊόν: | 17kW Isuzu γεννήτρια ισχύος |
|---|---|
| Τύπος: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
| Μάρκα κινητήρα: | Ισουζού |
24 kW γεννήτριες ντίζελ ανοικτού τύπου με θερμαντήρα νερού
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτό πλαίσιο |
|---|---|
| Παραγωγή ποσοστού: | 24kW / 30kVA |
| Έκδοση σε αναμονή: | 26kW / 33kVA |


