Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
1800 στροφές ανά λεπτό 58kW Ντίζελ Ηλεκτρική Γεννήτρια Yuchai ντίζελ γεννήτρια με υπερ-σιωπηλή κάλυψη
| Τύπος: | Υπερσιωπη |
|---|---|
| Προϊόν: | Ηλεκτρική γεννήτρια ντίζελ Yuchai |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
24kW Weifang Ricardo Ντίζελ γεννήτρια 30 Kva Με 10 ώρες λειτουργίας λειτουργεί δεξαμενή καυσίμου
| Ελεγκτής: | Ψηφιακό |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Νερό |
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
15KVA έως 400KVA Κινέζικες γεννήτριες ντίζελ 50HZ Fawde γεννήτρια ντίζελ σετ με ψηφιακό πίνακα ελέγχου
| Τύπος καυσίμου: | Ντίζελ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220-440v |
| Αποτελεσματικότητα: | Υψηλή |
Μικρός κινητήρας ντίζελ 20kW αδιάλειπτο ζευγάρι με εναλλακτικό Leroy Somer
| Προϊόν: | Αθόρυβος γεννήτης τύπου Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 208 /120V |
Αθόρυβοι 225kVA ηλεκτρικοί γεννήτριες πετρελαίου Perkins με κινητήρα ψύξης με νερό
| Εξόρυξη ισχύος: | 180 kW / 225 kVA |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | ≤68dB (Α) |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Γεννήτρια ντίζελ Fawde 60kVA αθόρυβη 3 φάσης με ηχομόνωση
| Προϊόν: | Σιωπηλό σύνολο γεννητριών |
|---|---|
| Χρήση: | Εφεδρική ισχύς |
| Μηχανή: | Δοκιμαστική μονάδα |
Εξωτερικός οικιακός γεννήτης ντίζελ προστατευτικός από βροχή SDEC γεννήτρια 352kW σε αναμονή
| Ετικέτα: | TECGEN POWER |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Αδιάβροχο εξωτερικό |
| Μοντέλο κινητήρα: | SDEC SC13E550D2 |
Πρωταρχικές 20kVA ντίζελ γεννήτριες Deutz με ηχομόνωση
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Μαραθώνιος |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Βαθιά Θάλασσα/Smartgen |
| Σύστημα ψύξης: | Νερό |
70kVA 77kVA Μηχανή Deutz Βιομηχανική γεννήτρια ντίζελ
| Προϊόν: | Αθόρυβος γεννήτης τύπου Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 208/120V |
28kVA κινητήρας ντίζελ Κίνα μάρκα 22kW SDEC 25kva γεννήτρια ντίζελ
| Σύστημα ελέγχου: | Smartgen/βαθύβιος/ComAp |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Water-cooled |
| Μέγεθος: | Δοκιμαστική μονάδα |


