Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
Πρωταρχικός γεννήτης ντίζελ ανοικτού τύπου Genset 800kW με κινητήρα ντίζελ 12 κυλίνδρων για εφεδρική ισχύ
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτός-τύπος |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα: | 12M26D1012E201 |
120kW ντίζελ γεννήτρια αθόρυβη Yuchai γεννήτρια 1800rpm για εξωτερική χρήση υποστήριξης
| Τύπος: | Μονάδα ηχομόνωσης |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60HZ |
| Βαθμολογήστε την ταχύτητα: | 1800rpm |
50Hz συχνότητα Πέρκινς γεννήτριες ντίζελ Super Silent 80kVA Με νερό ψύξη κινητήρα ντίζελ
| Μάρκα κινητήρα: | Perkins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50/60 Hz |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |
22kW ήσυχη γεννήτρια ντίζελ που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ Y495D με δεξαμενή καυσίμου στη βάση του πλαισίου
| Όροι χρήσης: | Χρησιμοποίηση γης και υποστήριξη |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Σιωπηλή κλειστή |
| Συχνότητα: | 50Hz |
31kW Isuzu γεννήτρια ντίζελ σιωπηλή γεννήτρια ισχύος που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ JX Isuzu
| Ενίσχυση Genset σε αναμονή: | I39kVA / 31kW |
|---|---|
| Επιλογές εξοπλισμού: | ATS, θερμαντήρας νερού, τηλεχειριστήριο |
| Τύπος εξόδου: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
50Hz γεννήτρια ντίζελ 45kVA Baudouin γεννήτρια ντίζελ με πιστοποιητικό CE
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Baudouin |
| Μοντέλο κινητήρα: | 4M06G50/5 |
20kW αεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ με αεροψυγμένο κινητήρα F3L912
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |
36kW JX Isuzu 60Hz σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ που τροφοδοτείται από JX Isuzu κινητήρα ψύξης με νερό
| Εναλλακτικός: | Εναλλακτικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος χωρίς βούρτσα |
|---|---|
| Δυνατότητα Genset: | 45KVA / 36KW |
| Μοντέλο κινητήρα: | JX ISUZU JE493ZLDB-01 |
196kW 60Hz αυτοεκκίνηση γεννήτρια ντίζελ με 300A ενσωματωμένο στο ATS
| Χώρος χρήσης Τύπος μονάδας: | Τύπος αυτοματισμού χαμηλού θορύβου |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60HZ |
| Τετάρτη: | 480V |
60Hz γεννήτρια ντίζελ 56kVA γεννήτρια FAWDE με ηχομόνωση για εξωτερική χρήση
| Τύπος γεννήματος: | Αδυναμία θέρμανσης |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Ονομαστική παραγωγή: | 45kW / 56kVA |


