Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
360kW ανοιχτό πλαίσιο γεννήτρια ντίζελ Genset με λειτουργίες AMF / RS485 επικοινωνίας
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κτήριο εργοστασίων ξενοδοχείων τραπεζών Indursty |
| Τύπος εναλλάκτη: | Χωρίς βούρτσα, αυτοερεθισμένη. |
Αθόρυβος γεννήτης ισχύος 15kW Baudouin Ντίζελ Generator Super Silent Type με Stamford
| Τύπος μονάδας: | Έξοχος σιωπηλός |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
FAWDE γεννήτης ντίζελ 41kVA κινέζικος γεννήτης ντίζελ με γεννήτη χωρίς βούρτσα
| Ετικέτα: | Γεννήτρια diesel Fawde |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
| Κατηγορία ισχύος: | 38kVA |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ τύπου σε αναμονή 55kva αθόρυβος γεννήτης τύπου με κινητήρα Yangdong
| Προϊόν: | Σιωπηλή γεννήτρια diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 440V/415V/400V/380V/230V/220V/110V |
Εφεδρική χρήση σιωπηλής γεννήτριας Ricardo Diesel Generators με σειρά K2100 K4100 K6100
| Προϊόν: | Ρικάρντο γεννήτριες ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος: | Τύπος CKD, ανοικτός, σιωπηλός |
| ΓΙΑΡΙΑ: | 1500 στροφές / 1800 στροφές |
6 κύλινδρος Αεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ 91kW γεννήτρια ντίζελ με αεροψυγμένο κινητήρα ντίζελ
| Προϊόν: | γεννήτρια ντίζελ με ψύξη αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |
Ηλεκτρονικοί γεννήτες ανοικτού τύπου 70 kW με ψύξη αέρα
| Προϊόν: | γεννήτρια ντίζελ με ψύξη αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |
9kW θαλάσσιος γεννήτης ντίζελ με σύστημα ψύξης με αντλία θαλάσσιου νερού
| Παραγωγή: | Θαλάσσια γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 9kW / 11kVA |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Κουμίνς 50kVA κινητήρας ντίζελ σιωπηλή γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ 1800rpm
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Τύπος επιλογής: | Ανοιχτός τύπος, υπερσιωπηλός, κινητός τύπος |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
125kVA κινητή γεννήτρια ρυμουλκούμενου Cummins Diesel Genset με ρυμουλκούμενο για ρυμουλκούμενη λειτουργία με αυτοκίνητο
| Τύπος: | Κινητό ρυμουλκό |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Ετικέτα: | Κάμινς |


