Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
52kW Πέρκινς γεννήτριες ντίζελ συνδυασμένες με Stamford Brushless εναλλακτικό
| Προϊόν: | Συγκρότημα γεννήτριας Perkins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Αθόρυβη γεννήτρια ντίζελ 75kVA γεννήτρια κινητήρα Ricardo με δεξαμενή καυσίμου λειτουργίας 8 ωρών
| Προϊόν: | γεννήτρια μηχανών του Ricardo |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη: | 75kVA |
| Μέγιστη ισχύς: | 83kVA |
35kW εφεδρική γεννήτρια ricardo ricardo γεννήτριες ντίζελ με κουτί 63A
| Προϊόν: | Αθόρυβος γεννήτης Ρικάρντο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | Βέιφανγκ Ρικάρντο. |
Επικεφαλής γεννήτρια Perkins Genset 1800kW Perkins Diesel με 12κύλινδρο κινητήρα ντίζελ
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Προϊόν: | Περκινς Ντίζελ Power Genset |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Ηχομόνωτες γεννήτριες πετρελαίου Perkins
| Προϊόν: | perkins soundproof γεννήτρια |
|---|---|
| Εξαγωγή Genset: | 75kVA / 90kVA |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
60Hz Cummins ντίζελ γεννήτρια 40kW σιωπηλή ντίζελ γεννήτρια με ηχοστεγμένη βιτρίνα
| Τύπος: | Αθόρυβο / Ηχομονωμένο / Υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
Cummins 94kVA Generator Set Ηχομόνωτος γεννήτης ντίζελ 83kW Max Για συνεχή χρήση
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/230/240/380/400/415V |
| Συχνότητα: | 50Hz |
60Hz diesel γεννήτρια σύνολο Max 25kVA Yangdong γεννήτρια με 4 κυλίνδρους μηχανή ψύξης με νερό
| Τύπος: | Αθόρυβο / Ηχομονωμένο / Υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | Γιανγκντόνγκ |
Ηλεκτρονική γεννήτρια μονοφασικής μορφής 16kW 20kVA
| Τύπος εξόδου: | Ενιαία φάση εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
| Συχνότητα: | 50Hz |
60Hz σε αναμονή 264kW γεννήτρια ντίζελ Yuchai γεννήτρια ντίζελ για βιομηχανικές εγκαταστάσεις
| Συχνότητα: | 60 Hz |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Μάρκα κινητήρα: | YUCHAI |


