Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
26kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 60Hz γεννήτρια για την αγορά εφεδρικής ενέργειας
| Συχνότητα: | 60HZ |
|---|---|
| Τύπος: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
| Τετάρτη: | 480 / 256 / 220 / 208 / 120 / 110V |
60Hz γεννήτριες ντίζελ 16kVA Yangdong γεννήτρια σιωπηλός τύπος με 18μηνη εγγύηση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Χρώμα: | RAL ή προσαρμοσμένο |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
25kW Νεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ ηχομόνωση γεννήτρια για ξενοδοχεία
| Ψύξη: | Υδατοψυγμένο |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ηχομόνωση |
| Φάση γεννήσεως: | τρίτη φάση |
Ρικάρντο 110kW ντίζελ γεννήτρια γεννήτρια εφεδρικής λειτουργίας με κινητήρα 6 κύλινδρων R6105IZLD για εξωτερική χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Χρήση: | Χρήση εφεδρικής χρήσης |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ Weichai Set 350kW Weichai Genset Με βιομηχανικό βαθμό Muffler
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μοντέλο κινητήρα: | WP13D440E310 |
50kVA 1800rpm Weichai γεννήτρια ντίζελ με ηχομόνωση
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Μοντέλο κινητήρα: | WP2.3D58E201 |
Βεϊφάνγκ Ρικάρντο 63kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με κινητήρα ντίζελ 1500rpm για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | ΡΙΚΑΡΔΟ |
90kW γεννήτρια ντίζελ 113kVA Deutz γεννήτρια ντίζελ σύνολο σιωπηλός τύπος με ενσωματωμένο ATS
| Τύπος μονάδας: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Βαθμολογήστε την ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Αθόρυβες βιομηχανικές γεννήτριες ντίζελ 50kVA FAWDE γεννήτρια με γεννήτη Stamford
| Τύπος: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | FAWDE |
| Μοντέλο κινητήρα: | 4DX22-65D-HMS60W |
Γεννήτριες κινητήρων 3 φάσης Perkins Γεννήτριες πετρελαίου Perkins για αδιάκοπη εφεδρική τροφοδοσία
| Τύπος: | Τύπος τροχοφόρου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Πέρκινς |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |


