Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
75kVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με αυτόματο διακόπτη μεταφοράς 60Hz 127V 220V
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
25kVA-2500kVA 60Hz Cummins γεννήτριες ντίζελ
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Ανοιχτός ήσυχος τύπος 60Hz 220V Cummins βιομηχανική γεννήτρια
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA-2500kVA |
|---|---|
| Επιλογές: | Αυτόματος διακόπτης μεταφοράς (ATS) |
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
Μαξ 500kVA Cummins ήσυχη γεννήτρια με 800A ATS κουτί για αυτόματη λειτουργία
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
60HZ 275KVA Cummins γεννήτριες ντίζελ 300KVA 220KW 240KW Βιομηχανική γεννήτρια ντίζελ stand by
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
|---|---|
| Επιλογές: | Αυτόματος διακόπτης μεταφοράς (ATS) |
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
750kVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με CCEC KTA38-G2 για βιομηχανικό τομέα
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | CCEC Cummins |
| Δυναμική μάρκα: | Λιρόι Σόμερ |
16kW Cummins ντίζελ γεννήτρια αναμονής με 850L δεξαμενή καυσίμου για 24 ώρες λειτουργίας
| Προδιαγραφές: | Εφεδρική γεννήτρια diesel της Cummins |
|---|---|
| δύναμη ποσοστού: | 16kW / 20kVA |
| Δύναμη αναμονής: | 18kW / 22kVA |
Αθόρυβο 145kVA Cummins γεννήτρια ντίζελ 60Hz γεννήτρια ντίζελ για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Ηχομόνωση 320kW Cummins γεννήτρια σιωπηλή Cummins ντίζελ γεννήτρια για συνεχή ενέργεια
| Τύπος: | Soundproof τύπος |
|---|---|
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Η σειρά Cummins Diesel Generators Cummins Genset κυμαίνεται από 21kVA έως 1500kVA
| Προϊόν: | Η σειρά Cummins γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 220/230/240//380/400/415V |


