Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
60Hz 20kW Αθόρυβος γεννήτης αθόρυβος γεννήτης Cummins με κιβώτιο ATS 100A για κατοικημένη ηλεκτρική ενέργεια υποστήριξης
| Τύπος: | Αθόρυβος / κινητός τύπος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
50HZ 150KVA 120KW Cummins γεννήτριες ντίζελ, Cummins γεννήτρια Genset
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
CCEC Cummins βιομηχανική γεννήτρια
| Προϊόν: | 800kW Cummins Ντίζελ Γενέτ |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 800 kW / 1000 kVA |
| Εφεδρική παραγωγή: | 880kW / 1100kVA |
Στάμφορντ Cummins γεννήτριες ντίζελ 50HZ 380V 30kVA 24kW
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Υδατοψυγμένες γεννήτριες καυσίμου Cummins 35kW 40kVA γεννήτρια καυσίμου
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
475kVA Cummins ήσυχη εξωτερική γεννήτρια χαμηλό θόρυβο ηχομόνωση
| Προϊόν: | Cummins εξωτερικό Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
500KVA Cummins γεννήτρια κινητήρα ντίζελ με ηχομόνωση Cummins γεννήτρια 400kw
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
500KW Cummins βιομηχανικές γεννήτριες 550KW Cummins κινητήρας Stamford εναλλακτικό
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
640kW Κωνσταντινούπολη σιωπηλή γεννήτρια σιωπηλή Cummins γεννήτρια για χρήση ενέργειας έκτακτης ανάγκης της τράπεζας
| Ονομασία γεννήματος: | ISO Container Silent Γενέτ |
|---|---|
| Αθόρυβος βεράντος: | Τυποποιημένη κάλυψη εμπορευματοκιβωτίου 20ft |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Ηχομόνωση βαρύ φορτίο 100kW 125 Kva Cummins γεννήτρια
| Namee προϊόντων: | Σύνολο γεννητριών diesel της Cummins |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |


