Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
3 φάσης Cummins γεννήτρια ντίζελ με ανοιχτό / σιωπηλό / κινητό τύπο έως 1500kVA
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen / Meccalte |
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA--1500kVA |
Cummins γεννήτρια αθόρυβη γεννήτρια 263kVA Industrial με 6LTAA8.9-G3 κινητήρα ντίζελ συνεχής χρήση
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 415V/400V/380V/240V/230V/220V/208V/110V |
400KVA 440KVA Cummins γεννήτριες ντίζελ χαμηλό θόρυβο
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | Χαμηλά |
| Σύστημα εκκίνησης: | Ηλεκτρικός/εγχειρίδιο |
Σε αναμονή γεννήτρια Cummins 60Hz 50 KVA με αυτόματο διακόπτη μεταφοράς
| Συχνότητα: | 60 Hz |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
Ανθεκτικό Cummins Dg Set Gensets 25KVA 30KVA 45KVA
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
| Τετάρτη: | 380V, 400V, 415V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
20KW 24KW 36KW Cummins γεννήτριες ντίζελ Genset τύπου ανοιχτού / σιωπηλού τύπου
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
60Hz 131kVA Cummins γεννήτρια ντίζελ ανοιχτού τύπου για επείγουσα ενέργεια
| Τύπος μονάδας: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | DCEC Cummins |
| μοντέλο κινητήρα: | 6BTA5.9-G2 |
Πρωταρχική ισχύς 20KVA 16KW Cummins Generator Set με Δανία DEIF ελεγκτή
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
| Τετάρτη: | 380V, 400V, 415V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
138ΚΒΑ 110ΚΒΑ Ντίζελ γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινητήρα Cummins 6BTAA5.9-G2
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
Πρωτεύον 260kW Cummins γεννήτρια Εγκαταστάσεις σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ για συνεχή παροχή ενέργειας
| Τύπος: | Soundproof τύπος |
|---|---|
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |


