Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Σε κατάσταση αναμονής 715kVA Cummins Diesel Genset ανοιχτού τύπου γεννήτρια ντίζελ για διακοπές παροχών
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
900kW Cummins κινητήρα γεννήτρια ανοιχτού τύπου γεννήτρια ντίζελ για συνεχείς χρήσεις
| Τύπος: | ανοικτή γεννήτρια diesel τύπων |
|---|---|
| Πρότυπη σειρά: | Τέκεν Κάμινς |
| Δυνατότητα Cummins: | 16 kW - 1200 kW |
Υψηλής ισχύος 1200kW γεννήτρια ντίζελ Cummins γεννήτριες ντίζελ για βιομηχανική αναπληρωματική ισχύ
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
208V Cummins γεννήτριες ντίζελ
| Παραγωγή: | cummins genset |
|---|---|
| Παραγωγή ποσοστού: | 28kW / 35kVA |
| Εφεδρική παραγωγή: | 31kW /39kVA |
32kW DCEC Ηχομόνωση 40 Kva Cummins Γεννήτρια από Cummins 4BT3.9-G1 κινητήρα ντίζελ
| Προϊόν: | 32kW Cummins Γενέτ |
|---|---|
| δύναμη ποσοστού: | 32 KW |
| Δύναμη αναμονής: | 35KW |
Βιομηχανική γεννήτρια καυσίμου Cummins 880KVA με εναλλακτικό Stamford
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
Δύναμη αναμονής 1000KVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με Stamford Leroy Somer εναλλακτικό
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
1340kW Cummins Ντίζελ Γεννήτρια Με 40ft Κωντέινερ Canopy Powered By CCEC KTA50-G15X
| Τύπος γεννήματος: | 40ft Container Σιωπηλό Genset |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 1340kW / 1675kVA |
| Μοντέλο κινητήρα: | Cummins KTA50-G15X |
480v Cummins 200kw Ντίζελ γεννήτρια ανοιχτού πλαισίου Δυναμικό εύρος Από 16kw - 1200kw
| Τύπος: | Ανοικτό πλαίσιο |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 250 kW / 200 kW |
Μία φάση dg Cummins σιωπηλή γεννήτρια 60Hz Cummins Generators 20kW 30kVA Prime
| Τύπος: | Αθόρυβος μονοφασικός γεννήτης |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Μία φάση |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |


