Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Συγκρότημα γεννήτριας τύπου σιωπηλού τύπου Cummins 150kW με γεννήτη τύπου brushless
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| ΓΙΑΡΙΑ: | 1800rpm |
Κουμίνς 50kVA κινητήρας ντίζελ σιωπηλή γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ 1800rpm
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Τύπος επιλογής: | Ανοιχτός τύπος, υπερσιωπηλός, κινητός τύπος |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
125kVA κινητή γεννήτρια ρυμουλκούμενου Cummins Diesel Genset με ρυμουλκούμενο για ρυμουλκούμενη λειτουργία με αυτοκίνητο
| Τύπος: | Κινητό ρυμουλκό |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Ετικέτα: | Κάμινς |
Κινητή γεννήτρια τύπου ρυμουλκούμενου Cummins Diesel Genset 40kW / 50kVA με 2/4 τροχούς
| Τύπος: | Τύπος ρυμουλκούμενου κινητής γεννήτριας |
|---|---|
| Τροχός: | Δύο τροχές / Τέσσερις τροχές |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
Συνεχής 475kVA QSZ13-G3 κινητήρας ντίζελ Cummins σιωπηλή γεννήτρια για βιομηχανική χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Ηχομόνωση 500kVA Cummins γεννήτρια ντίζελ 400kW Πρωτογεννήτρια για επείγουσα ενέργεια
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
1800rpm 45kVA γεννήτρια σιωπηλή Cummins γεννήτρια επιλογή με κινητό τύπο για εύκολη κινητή
| Τύπος: | Αθόρυβος / κινητός τύπος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Υπερσιωπηλή γεννήτρια καυσίμων Cummins 26kW με έξοδο
| Τύπος: | Υπερσιωπηλός τύπος |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| ταχύτητα: | 1800rpm |
Συγκρότημα γεννήτριας Cummins 75kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με smartgen HGM6120N ελεγκτή
| Τύπος: | Ανοιχτό / Σιωπηλό / Υπερ-Σιωπηλό / Τρέιλερ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 120/127/208/220/230/240/480V |
Ηχομόνωτο ηλεκτρικό γεννήτη 60kW Cummins γεννήτρια για την εμπορική παραγωγή ενέργειας
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |


