Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
50kVA DCEC Cummins Ντίζελ γεννήτριες 40kW Prime σιωπηλός τύπος
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΑΜΦ/ΑΤΣ |
| Σύστημα ψύξης: | Νερό |
Επικεφαλής 20kVA 22kVA Cummins γεννήτρια ντίζελ
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
55KW Cummins αναμονή γεννήτριες ντίζελ με ηλεκτρική εκκίνηση 50KW για αναμονή πηγές
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
200kW Heavy Duty Cummins Ντίζελ γεννήτριες 275kVA 220kW Prime 250kVA
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
80KVA γεννήτρια ντίζελ Cummins 4BTAA3.9-G11 50Hz Αναμονή ισχύος 88KVA
| Namee προϊόντων: | Γεννήτρια της Cummins |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
90KVA Cummins Σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 50Hz Πρωτογεννήτρια 82KVA 65KW
| Namee προϊόντων: | Γεννήτρια της Cummins |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
500kVA Cummins σιωπηλή γεννήτρια
| Προϊόν: | 400kW Cummins Γενέτ |
|---|---|
| Πρωτοδύναμη Genset: | 400 kW / 500 kVA |
| Δύναμη αναμονής Genset: | 440kW / 550kVA |
280kW σιωπηλές γεννήτριες ενέργειας Cummins γεννήτρια σετ χαμηλού θορύβου για βιομηχανικές εφαρμογές
| Δυνατότητα εξόδου: | 280 kW / 350 kVA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Cummins 6LTAA9.5-G3 Μηχανή Αθόρυβος γεννήτης ισχύος για 3 φάσεις / 4 καλώδια
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Φάση: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
| Μέγιστη έξοδος Genset: | 303kVA / 242kW |
Ανοικτή γεννήτρια πετρελαίου τύπου 60Hz Cummins 55kW για ενοικίαση
| Τύπος: | ανοικτή γεννήτρια diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60HZ |
| Βαθμολογήστε την ταχύτητα: | 1800rpm |


