Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
60Hz 72kW γεννήτρια ισχύος σιωπηλή γεννήτρια ισχύος που τροφοδοτείται από κινητήρα Cummins με ενσωματωμένη δεξαμενή καυσίμου
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
50HZ γεννήτριες diesel της Cummins
| Namee προϊόντων: | Σύνολο γεννητριών diesel |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Τρίτη φάση |
| Coolingtype: | υδρόψυξη |
Σε αναμονή 176kW γεννήτρια ντίζελ ηχομόνωση γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινητήρα Cummins για εξωτερική χρήση
| Τύπος: | Τύπος ηχομόνωσης |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Ηλεκτρική κινητή γεννήτρια κινητού ρυμουλκούμενου με κινητήρα Perkins Cummins
| Μάρκα κινητήρα: | Cummins / Perkins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
| Μάρκα ελεγκτή: | Smartgen / Deepsea / Deif |
280KW 350KVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με ψύξη νερού χαμηλό θόρυβο
| Τύπος προϊόντος: | γεννήτριες diesel |
|---|---|
| Διατήρηση: | Εύκολα. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
300kW Prime 375kVA Cummins Generator με υγρή ψύξη με ελεγκτή DEIF
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| δύναμη ποσοστού: | 300 kW / 375 kVA |
| Δύναμη αναμονής: | 330 kW / 413 kVA |
Cummins 750kW γεννήτρια ντίζελ ανοιχτού τύπου γεννήτρια για εργοστάσιο ενέργεια έκτακτης ανάγκης
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 750 kw |
| Στάνμπι Πάουερ: | 825 kW |
60Hz Cummins ντίζελ γεννήτρια 40kW σιωπηλή ντίζελ γεννήτρια με ηχοστεγμένη βιτρίνα
| Τύπος: | Αθόρυβο / Ηχομονωμένο / Υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
Ανοιχτό πλαίσιο 48kW Genset Cummins γεννήτρια ντίζελ με 8 ώρες λειτουργίας βάση δεξαμενής καυσίμου
| Τύπος γεννήματος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/230/240/380/400/415V |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Cummins 94kVA Generator Set Ηχομόνωτος γεννήτης ντίζελ 83kW Max Για συνεχή χρήση
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/230/240/380/400/415V |
| Συχνότητα: | 50Hz |


