Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
23kW σιωπηλή γεννήτρια Genset Yangdong ντίζελ με σιωπηλή κλειστή κάλυψη για αναμονή
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Yangdong |
|---|---|
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
| Συχνότητα: | 50hz |
Αθόρυβη γεννήτρια ντίζελ 75kVA γεννήτρια κινητήρα Ricardo με δεξαμενή καυσίμου λειτουργίας 8 ωρών
| Προϊόν: | γεννήτρια μηχανών του Ricardo |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη: | 75kVA |
| Μέγιστη ισχύς: | 83kVA |
Κινέζικες γεννήτριες ντίζελ 94kVA Weifang Ricardo γεννήτρια κινητήρα ντίζελ σύνολο ηχομόνωση
| Προϊόν: | Γεννήτρια Ρικάρντο Γουέιφανγκ. |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα: | R6105ZD |
| Εναλλακτικός: | TGI274S75 |
90kW γεννήτρια ντίζελ 113kVA Deutz γεννήτρια ντίζελ σύνολο σιωπηλός τύπος με ενσωματωμένο ATS
| Τύπος μονάδας: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Βαθμολογήστε την ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Ρικάρντο γεννήτρια κινητήρα ντίζελ 20kW Ρικάρντο γεννήτρια ντίζελ σιωπηλή με 63A ATS Box
| Προϊόν: | Γεννήτρια κινητήρα ντίζελ Ricardo |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Σιωπηλή |
| Πρωταρχική δύναμη: | 20KW |
60Hz γεννήτρια ντίζελ 56kVA γεννήτρια FAWDE με ηχομόνωση για εξωτερική χρήση
| Τύπος γεννήματος: | Αδυναμία θέρμανσης |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Ονομαστική παραγωγή: | 45kW / 56kVA |
50Hz γεννήτρια ντίζελ 45kVA Baudouin γεννήτρια ντίζελ με πιστοποιητικό CE
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Baudouin |
| Μοντέλο κινητήρα: | 4M06G50/5 |
Αθόρυβος γεννήτης ισχύος 15kW Baudouin Ντίζελ Generator Super Silent Type με Stamford
| Τύπος μονάδας: | Έξοχος σιωπηλός |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Γεννήτρια ισχύος Baudouin 35kVA 28kW γεννήτρια κινητήρα ντίζελ για συνεχή λειτουργία
| Προϊόν: | Γεννήτρια ενέργειας Βαδουίνου |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 440V/415V/400V/380V/230V/220V/110V |
40kVA Baudouin Diesel Generator Set 50Hz Diesel Electric Power Generator για οικιακή χρήση
| Προϊόν: | Συσκευή γεννήτριας 40kVA Baudouin |
|---|---|
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
| Συχνότητα: | 50Hz |


