Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Ηλεκτρική γεννήτρια weichai 80KW
| Τύπος: | Ησυχία DG Genset |
|---|---|
| Ετικέτα: | WEICHAI |
| Διορισμένη συχνότητα: | 50Hz |
50Hz 380V 40kW 50kVA ανοιχτού τύπου γεννήτρια ντίζελ
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
15KVA 20KVA 25KVA 30KVA FAWDE Κινέζικες γεννήτριες ηλεκτρικής ενέργειας για οικιακή χρήση 50Hz 60Hz
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τύπος καυσίμου: | Ντίζελ |
| Επίπεδο θορύβου: | Χαμηλά |
15KVA έως 400KVA Κινέζικες γεννήτριες ντίζελ 50HZ Fawde γεννήτρια ντίζελ σετ με ψηφιακό πίνακα ελέγχου
| Τύπος καυσίμου: | Ντίζελ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220-440v |
| Αποτελεσματικότητα: | Υψηλή |
Αθόρυβος κλειστός γεννήτης ντίζελ 55kw Prime για αδιάκοπη παροχή ενέργειας
| Τύπος Genset: | Αθόρυβο Κλειστό Γενέτ |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 55KW |
| Έκδοση σε αναμονή: | 61KW |
50hz ήσυχος γεννήτης ντίζελ 352kva για ηλεκτρική ενέργεια
| Τύπος: | Σιωπηλή γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος: | 289kVA - 1125kVA |
| Μάρκα κινητήρα: | VMAN |
22kW ήσυχη γεννήτρια ντίζελ που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ Y495D με δεξαμενή καυσίμου στη βάση του πλαισίου
| Όροι χρήσης: | Χρησιμοποίηση γης και υποστήριξη |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Σιωπηλή κλειστή |
| Συχνότητα: | 50Hz |
196kW 60Hz αυτοεκκίνηση γεννήτρια ντίζελ με 300A ενσωματωμένο στο ATS
| Χώρος χρήσης Τύπος μονάδας: | Τύπος αυτοματισμού χαμηλού θορύβου |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60HZ |
| Τετάρτη: | 480V |
360kW ανοιχτό πλαίσιο γεννήτρια ντίζελ Genset με λειτουργίες AMF / RS485 επικοινωνίας
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κτήριο εργοστασίων ξενοδοχείων τραπεζών Indursty |
| Τύπος εναλλάκτη: | Χωρίς βούρτσα, αυτοερεθισμένη. |
660kW Generator κινητήρα ντίζελ 1800rpm diesel genset με κινητήρα ντίζελ 6 κυλίνδρων
| Συχνότητα: | 60HZ |
|---|---|
| Κατηγορία ταχύτητας: | 1800rpm |
| Τύπος γεννήματος: | Άνοιγμα τύπου |


