Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
35kVA γεννήτρια ντίζελ Duetz με 100A σε ενσωματωμένο αυτόματο διακόπτη μεταφοράς 28kW ψύξη νερού
| Προϊόν: | Σύνολο γεννητριών diesel Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 208 /120V |
Αθόρυβοι 225kVA ηλεκτρικοί γεννήτριες πετρελαίου Perkins με κινητήρα ψύξης με νερό
| Εξόρυξη ισχύος: | 180 kW / 225 kVA |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | ≤68dB (Α) |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Υπερ-σιωπηλή γεννήτρια Perkins 100 Kva με εναλλασσόμενο εναλλασσόμενο χωρίς βούρτσα συνεχής χρήση
| Συχνότητα: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Perkins |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |
50Hz συχνότητα Πέρκινς γεννήτριες ντίζελ Super Silent 80kVA Με νερό ψύξη κινητήρα ντίζελ
| Μάρκα κινητήρα: | Perkins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50/60 Hz |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |
36kVA γεννήτρια κινητήρα ντίζελ με ονομαστική συχνότητα 50Hz για βιομηχανικές λύσεις ενέργειας
| Κατανάλωση καυσίμου: | 230g/kw.h |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 68Db (α) |
| Ετικέτα: | WEICHAI |
72kW 89kVA 3 φάσης Weichai γεννήτρια ντίζελ 380V για πηγή ενέργειας
| Τύπος: | Γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Ετικέτα: | Μηχανή Weichai |
| Κατηγορία ισχύος: | 65 kW / 81 kVA |
50Hz 3 Φάσης Αθόρυβος Genset 55KW 69kVA Για σταθερή παροχή ρεύματος
| Τύπος: | Γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Ετικέτα: | WEICHAI |
| Διορισμένη συχνότητα: | 50Hz |
Πρωταθλήτρια γεννήτρια ντίζελ Weichai 50Hz 1500 στροφές ανά λεπτό 45kVA
| Κατανάλωση καυσίμου: | 230g/kw.h |
|---|---|
| Τύπος: | Γεννήτρια diesel |
| Επίπεδο θορύβου: | 68Db (α) |
50Hz συχνότητα ανοιχτού τύπου γεννήτριες ντίζελ 110kW γεννήτρια ντίζελ DG με ATS
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Διατήρηση: | Εύκολα. |


