Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Συχνότητα 50hz Cummings Gen Sets 18kw 22kw 32kw Πρωτογενής ισχύς
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA-2500kVA |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
50HZ Cumins Dg Set 23KVA 28KVA 40KVA Σιωπηλός τύπος
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA-2500kVA |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
Αθόρυβοι 84kW γεννήτριες ντίζελ Cummins με ελεγκτή DEIF για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Ηχομόνωση τύπου Cummins 125kVA γεννήτρια ντίζελ για νοσοκομεία
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλός τύπος |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Cummins Generator Set Low Nosie Cummins 200kVA Diesel Generator Set Ανταγωνιστική τιμή στην αγορά Genset
| Προϊόν: | Cummins χαμηλό θόρυβο Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
Cummins 100kW/110kW Genset TG138C/TG138CS/TG151C/TG151CS 6BTAA5.9-G2 Μηχανή
| Αποδόσεις: | 125kVA / 138kVA |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτριες της Cummins |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
55KVA 44KW Cummins Diesel Standby Generator 50KVA 40KW Diesel Generator με Cummins 4BTA3.9-G2
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Cummins 80kVA γεννήτρια ντίζελ ήσυχος τύπος χαμηλού θορύβου γεννήτρια ντίζελ για βιομηχανικές ανάγκες
| Προϊόν: | cummins genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
Cummins 80kVA γεννήτρια ντίζελ ήσυχος τύπος χαμηλού θορύβου γεννήτρια ντίζελ για βιομηχανικές ανάγκες
| Προϊόν: | cummins genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
400V 230V σιωπηλές γεννήτριες ενέργειας που τροφοδοτούνται από κινητήρα Cummins DCEC
| Προϊόν: | Σιωπηλή γεννήτρια diesel της Cummins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |


