Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Ανθεκτική σε καιρικές συνθήκες και ηχητική ατμόσφαιρα Cummins γεννήτρια ντίζελ 100kVA για κατοικίες
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλός τύπος |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Σε αναμονή 231kVA Ντίζελ γεννήτρια χαμηλού θορύβου με τηλεχειριστή Industrial Genset RS485
| Τύπος γεννήματος: | Ησυχία DG Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Φάση: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
Ηλεκτρική γεννήτρια 400kW
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 70dB ((A) @ 7m |
| Χρώματα: | RAL Τυπικά ή προσαρμοσμένα χρώματα |
Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος τύπος γεννήτριας ισχύος ντίζελ ρυθμίζεται έως 2 έτη ή 2000 ώρες
| Επίπεδο θορύβου: | Τόσο χαμηλά όσο 65 dB (A) |
|---|---|
| Εγγύηση: | Μέχρι 2 χρόνια ή 2000 ώρες |
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
USEσυσκευαστικό ηλεκτρικό κινητήρα
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Επιλογές: | Ανθεκτικά περιβλήματα, διακόπτες αυτόματης μεταφοράς, κλπ. |
| Επίπεδο θορύβου: | Τόσο χαμηλά όσο 65 dB (A) |
Αθόρυβος 85kVA γεννήτης ντίζελ με ενσωματωμένη δεξαμενή καυσίμου για εύκολη συντήρηση
| Τύπος γεννήματος: | Σιωπηλός |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 68kW / 85kVA |
| Έκδοση σε αναμονή: | 75 kW / 94 kVA |
Σπίτι Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ με κινητήρα DCEC 4BTA3.9-G2 Ντιζέλ με ψύξη νερού με ATS
| Χρήση: | Γεννήτρια χρήσης γης |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Freuqency: | 50Hz |
310kw σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ για γεωργικά πεδία συνεχής ισχύς επανειλημμένα
| Παραγωγή: | Cummins σιωπηλό Genset |
|---|---|
| Περιοχές ισχύος: | 20kVA - 1500kVA |
| Fequency: | 50Hz ή 60HZ |
60Hz 3 φάσεις σιωπηλή γεννήτρια
| Δυνατότητα εξόδου: | 400KVA |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
25kVA υδατοψυγμένη βιομηχανική γεννήτρια σετ χαμηλού θορύβου υπερηχητικές γεννήτριες
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου: | 20kW / 25kVA |
| Επίπεδο θορύβου: | 70dB ((A) @ 7m |


