Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
85kw σιωπηλές γεννήτριες ενέργειας με 160a τοίχο-εγκαταστημένο αυτοματοποιημένο κουτί μεταφοράς διακόπτη για εφεδρικό
| Γενετικό Πρωτόκολλο εξόδου: | 85Kw |
|---|---|
| Εκδοχή Genset σε αναμονή: | 94 kw |
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
725kva συνεχής γεννήτρια ντίζελ βαρύς γεννήτριας για αδιάλειπτη ισχύ
| Όροι χρήσης: | Αδιάλειπτη Ενέργεια |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτό πλαίσιο |
| Ονομαστική παραγωγή: | 580 kW / 725 kVA |
210 kW βιομηχανική γεννήτρια ντίζελ έκτακτης ανάγκης 60 Hz diesel genset για βιομηχανική τροφοδοσία
| Προϊόν: | Γεννήτριες diesel της Cummins |
|---|---|
| Τύπος Genset: | Σιωπηλή. |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
50Hz 525kVA Σιωπηλές γεννήτριες ισχύος που τροφοδοτούνται από νερό ψύξη κινητήρα ντίζελ ζευγάρι με εναλλασσόμενο εναλλάκτη
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Λιρόι Σόμερ / Στάμφορντ / Τέκεν |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου: | 400KVA |
| Ελεγκτής: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
60Hz Ηχομόνωση Genset 160 KVA γεννήτρια ντίζελ Προδιαγραφές ηλεκτρική γεννήτρια ρεύματος
| Ελεγκτής: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Water-cooled |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
75kW Αθόρυβος DG Set Ηχομόνωση τύπου DCEC κινητήρας ζευγάρι με εναλλακτικό κινητήρα 94kVA Prime
| Τύπος γεννήματος: | Ησυχία DG Genset |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Λιρόι Σόμερ / Στάμφορντ / Τέκεν |
385kva Genset ανοικτός τύπος για γεωργικά μηχανήματα που τροφοδοτούν τα μύλα ρυζιού
| Τύπος εξόδου: | Τρίτη φάση |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτός-τύπος |
| Εξαγωγή Genset: | 308kW / 385kVA |
50kVA 60kVA 40kW 48kW ανοικτές γεννήτριες ντίζελ με ελεγκτή Smartgen ATS
| Προϊόν: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | DCEC Cummins |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
24 kW γεννήτριες ντίζελ ανοικτού τύπου με θερμαντήρα νερού
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτό πλαίσιο |
|---|---|
| Παραγωγή ποσοστού: | 24kW / 30kVA |
| Έκδοση σε αναμονή: | 26kW / 33kVA |
1800 στροφές ανά λεπτό 58kW Ντίζελ Ηλεκτρική Γεννήτρια Yuchai ντίζελ γεννήτρια με υπερ-σιωπηλή κάλυψη
| Τύπος: | Υπερσιωπη |
|---|---|
| Προϊόν: | Ηλεκτρική γεννήτρια ντίζελ Yuchai |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |


