Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
240kW 60Hz γεννήτρια ντίζελ με ηλεκτρικό ρυθμιστή ταχύτητας
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |
|---|---|
| Κανονισμός τάσης: | AVR |
| Κυβερνήτης ταχύτητας: | Ηλεκτρικό |
220kW DG γεννήτρια ντίζελ 300kVA αναμονή νεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ με ψηφιακό χειριστή
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |
|---|---|
| Κανονισμός τάσης: | AVR |
| Πεδίο τάσης: | 220-440v |
19kW ηλεκτρική γεννήτρια ντίζελ 4 κύλινδρος γεννήτρια ντίζελ με αυτόματο έλεγχο τάσης
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
| Αριθμός φιάλων: | 4 κύλινδρος |
Υπερ-σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 45kVA γεννήτρια με 80A Ενσωματωμένο Schneider ATS
| Παραγωγή: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Υπερ-ηχηρομόνωση |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 36kW / 45kVA |
600kVA σιωπηλές ηλεκτρικές γεννήτριες 50Hz σιωπηλή γεννήτρια με λειτουργία AMF25 AMF Ελεγκτής
| Τύπος γεννήματος: | Ησυχία DG Genset |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου: | 480kW / 600kVA |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
88kW 110kVA γεννήτριες ντίζελ ανοικτού τύπου με κινητήρα 6 κυλίνδρων
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |
Σε αναμονή 480kVA CKD τύπου γεννήτρια κινητήρα ντίζελ που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ DCEC 1500rpm
| Τύπος καυσίμου: | Ντίζελ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220-440v |
| Εγγύηση: | 1500 ώρες λειτουργίας |
15kVA 25kVA 30kVA Yangdong Genset Σιωπηλός για Οικιακή Επιχειρηματική Εμπορική Χρήση
| Σύστημα εκκίνησης: | Ηλεκτρικός/εγχειρίδιο |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
| Δύναμη: | 7-80KW |
Εφοδιασμένοι με αθόρυβα ηλεκτροπαραγωγικά συστήματα ATS από τον DCEC για χρήση έκτακτης ανάγκης με κινητήρα ντίζελ που ψύχεται με νερό
| Δυνατότητα εξόδου: | 400KVA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Φάση: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
Συγκρότημα γεννήτριας ντίζελ ανοιχτού τύπου τύπου CKD
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Γεννητήρας σε αναμονή: | 60kW / 80kVA |
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |


