Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Ηχητικά αδιάβροχο 470kW Κίνα έκανε γεννήτρια Cummins γεννήτρια με ηχητικά / καιρικά ανθεκτικά βανίκι
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Χρήση: | Κοινή μονάδα, μονάδα αναμονής, προσωπικό έκτακτης ανάγκης |
| Τύπος εξόδου: | Φάση 3 |
Ηχομόνωση Ηλεκτρικός γεννήτης 22kW Cummins Genset με εξωτερική χρήση Ανεπιθύμητη για το καιρό κάλυψη
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/230/240/380/400/415V |
| Συχνότητα: | 50Hz |
35kW κινητήρας ντίζελ Γενέτ Σιωπηλή Cummins γεννήτρια με υπερ-σιωπηλή κάλυψη για χρήση ενέργειας της τράπεζας
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/230/240/380/400/415V |
| Συχνότητα: | 50Hz |
10kVA-2000kVA εύκολη συντήρηση γεννήτρια με κινητήρα Cummins
| Γεννητήρας σε αναμονή: | 10kVA - 2000kVA |
|---|---|
| Όροι χρήσης: | Χρησιμοποίηση γης |
| Πεδίο τάσης: | 220-480V |
Η γεννήτρια Cummins 190kVA είναι αθόρυβη με μπαταρία χωρίς συντήρηση.
| Προϊόν: | Σιωπηλή γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| ταχύτητα: | 1800rpm |
41kVA ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες Cummins γεννήτρια κινητήρα ντίζελ με δεξαμενή καυσίμου 10 ωρών λειτουργίας
| Επιλογές: | Ανθεκτικά περιβλήματα, διακόπτες αυτόματης μεταφοράς, κλπ. |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
| Απόδοση Prime Genset: | 41kVA |
Αθόρυβοι γεννήτες ντίζελ Cummins χαμηλού θορύβου - Πρωτεύουσα ισχύς 150kVA
| Εγγύηση: | Μέχρι 2 χρόνια ή 2000 ώρες |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου: | Μέχρι 10 ώρες λειτουργίας |
Τόσο χαμηλά όσο 65dB ((A) 90kW Cummins γεννήτριες ντίζελ με ανθεκτικά περίβλημα
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Χρώματα: | RAL Κανονικά χρώματα ή προσαρμοσμένα |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Cummins Diesel Generators Prime Genset Απόδοση 31kVA και RAL Τυπικά χρώματα
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Απόδοση Prime Genset: | 31kVA |
Τρεις φάσεις Cummins 50kW γεννήτρια ντίζελ 62kVA μικρή σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 65dB ((A))
| Συχνότητα: | 60 Hz |
|---|---|
| Χρώματα: | RAL Κανονικά χρώματα ή προσαρμοσμένα |
| Επιλογές: | Ανθεκτικά περιβλήματα, διακόπτες αυτόματης μεταφοράς, κλπ. |


