Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Ηλεκτρογεννήτρια Yuchai 200kW γεννήτρια αναμονής ντίζελ με ATS για βιομηχανικές εγκαταστάσεις
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Όροι χρήσης: | Χρησιμοποίηση γης |
| Συχνότητα: | 60HZ |
Αθόρυβη γεννήτρια ντίζελ 30kW Isuzu γεννήτρια ντίζελ με ενσωματωμένη δεξαμενή καυσίμου
| Τύπος Genset: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Isuzu |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 30KW / 38kVA |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ Isuzu 17kW γεννήτης ντίζελ Isuzu για οικιακή χρήση
| Προϊόν: | 17kW Isuzu γεννήτρια ισχύος |
|---|---|
| Τύπος: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
| Μάρκα κινητήρα: | Ισουζού |
22kW γεννήτριες πετρελαϊκής ενέργειας για βιομηχανική αναπληρωματική ισχύ 28kVA / 30kVA
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία ταινιών τεντωμάτων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
24kW Weifang Ricardo Ντίζελ γεννήτρια 30 Kva Με 10 ώρες λειτουργίας λειτουργεί δεξαμενή καυσίμου
| Ελεγκτής: | Ψηφιακό |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Νερό |
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
22kW Ρικάρντο γεννήτριες ντίζελ ανοιχτού τύπου 28kVA 400 / 230V
| Προϊόν: | 28kVA Ricardo Standby Γεννήτρια |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτός-τύπος |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 22kW / 28kVA |
13KVA-375KVA Prime Ricardo γεννήτριες ντίζελ
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel του Ricardo |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 400 / 230V |
85kVA Ντίζελ Εφεδρική Γεννήτρια Weifang Ricardo Ντίζελ Εφεδρική Γεννήτρια
| Προϊόν: | Γεννήτρια Ρικάρντο Γουέιφανγκ. |
|---|---|
| Χρήση: | Εφεδρική ισχύς |
| Συχνότητα: | 50Hz |
80kW Weifang Ricardo γεννήτριες ντίζελ 4RT55-88D 4 κύλινδρος γεννήτρια ντίζελ 100kVA Για ποικίλες εφαρμογές
| Προϊόν: | 80kW Ricardo Γενέτ |
|---|---|
| Χρήση: | Κοινή μονάδα, μονάδα αναμονής, προσωπικό έκτακτης ανάγκης |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 80kW / 100kVA |
50kW Weifang Ricardo Ντίζελ γεννήτριες N4105ZDS 4 κύλινδρος γεννήτρια 63kVA Για ποικίλες εφαρμογές
| Προϊόν: | 80kW Ricardo Γενέτ |
|---|---|
| Χρήση: | Κοινή μονάδα, μονάδα αναμονής, προσωπικό έκτακτης ανάγκης |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 50 kW / 63 kVA |


