Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Συγκρότημα γεννήτριας Deutz 300kW
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Γενετικό Πρωτόκολλο εξόδου: | 300 kW / 375 kVA |
| Εξαγωγή Genset: | 330 kW / 413 kVA |
Ανοιχτό σχήμα γεννήτρια ντίζελ 1250kVA γεννήτρια ντίζελ Weichai με εναλλακτικό
| Προϊόν: | weichai γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος Genset: | Ανοικτός-πλαίσιο |
| Συχνότητα: | 50Hz / 380V |
120kW ντίζελ γεννήτρια αθόρυβη Yuchai γεννήτρια 1800rpm για εξωτερική χρήση υποστήριξης
| Τύπος: | Μονάδα ηχομόνωσης |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60HZ |
| Βαθμολογήστε την ταχύτητα: | 1800rpm |
Ναυτική γεννήτρια ντίζελ 150kW Weichai Ναυτική γεννήτρια ντίζελ με ανταλλάκτη θερμαντήρα νερού
| προϊόν: | Θαλάσσια γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Χρήση: | Ναυτική χρήση |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Isuzu γεννήτρια ντίζελ 30kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με αντίγραφο Denyo ηχομόνωση κάλυψη
| Προϊόν: | Σετ γεννητριών Isuzu Diesel |
|---|---|
| Τύπος Genset: | Soundproof τύπος |
| Τετάρτη: | 440V/415V/400V/380V/230V/220V/110V |
28kVA Isuzu σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ σε αναμονή 22kW Isuzu γεννήτρια για ενέργεια έκτακτης ανάγκης
| Προϊόν: | 28kVA Isuzu σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή κλειστή |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Κινέζικος γεννήτης ντίζελ 35kW υπερσιωπηλός βιομηχανικός γεννήτης ντίζελ με κινητήρα FAWDE
| Προϊόν: | Βιομηχανική γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή ή υπερ-σιωπηλή |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
60Hz diesel γεννήτρια σύνολο Max 25kVA Yangdong γεννήτρια με 4 κυλίνδρους μηχανή ψύξης με νερό
| Τύπος: | Αθόρυβο / Ηχομονωμένο / Υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | Γιανγκντόνγκ |
Ηλεκτρονική γεννήτρια μονοφασικής μορφής 16kW 20kVA
| Τύπος εξόδου: | Ενιαία φάση εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
| Συχνότητα: | 50Hz |
60Hz σε αναμονή 264kW γεννήτρια ντίζελ Yuchai γεννήτρια ντίζελ για βιομηχανικές εγκαταστάσεις
| Συχνότητα: | 60 Hz |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Μάρκα κινητήρα: | YUCHAI |


