Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
3 κύλινδρο 42kW Perkins γεννήτρια σιωπηλή γεννήτρια με ενσωματωμένο ATS για αυτόματη εκκίνηση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Volatge: | 110/120/127/208/220/230/240/480V |
Ρικάρντο 100kVA γεννήτρια αναμονής σιωπηλές γεννήτριες με 4κύλινδρους πετρελαιοκινητήρες
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel του Ricardo |
| Συχνότητα: | 50Hz |
100kW Yuchai Generator Silent Enclosed Genset με εναλλακτικό τύπου χωρίς βούρτσα για εφεδρική ισχύ
| Ονομασία προϊόντος: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Τύπος εξόδου: | 3 φάση, 4 καλώδιο |
32kW Yangdong Genset Αθόρυβο Diesel Genset με λειτουργία AMF για αυτόματη εκκίνηση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | 3η φάση |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Πρωταρχικός γεννήτης ντίζελ ανοικτού τύπου Genset 800kW με κινητήρα ντίζελ 12 κυλίνδρων για εφεδρική ισχύ
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτός-τύπος |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα: | 12M26D1012E201 |
Ηχομόνωση 63kVA SDEC γεννήτρια 50Hz με κινητήρα ντίζελ 4 κυλίνδρων
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
45kVA Yangdong γεννήτρια σιωπηλή 60Hz γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινέζικο κινητήρα ντίζελ για χρήση σε αναμονή
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Τετάρτη: | 230V |
3 κυλίνδρων 30kW κινητήρας ντίζελ γεννήτρια ήσυχη γεννήτρια YTO με εναλλακτικό μοχλό Leroy Somer
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια ντίζελ YTO |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Μάρκα κινητήρα: | YTO |
Αθόρυβος γεννήτης ισχύος 110kVA Genset FAWDE με ComAp AMF20 για αυτόματη εκκίνηση
| Προϊόν: | ΓΕΝΕΡΑΤΟΣ FAWDE |
|---|---|
| Type: | Silent |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Κινέζικος κινητήρας 60kVA Genset Αθόρυβος κλειστός γεννήτης που τροφοδοτείται από YTO για εξωτερική χρήση
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Τύπος: | Ανοιχτός / Αθόρυβος / Κινητός / Υπερ-Αθόρυβος τύπος |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |


