Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ Yuchai 619kVA με 6 κυλίνδρους ψύξης με νερό
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Ηχομόνωση 688kVA Γεννητήρας Genset Yuchai με διακόπτη κυκλώματος 1000a για βιομηχανική χρήση
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Τρεις φάσεις 15kW γεννήτρια Genset Baudouin με ηχομόνωση για εξωτερική χρήση
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Ντίζελ 27kW Δύναμη Genset Αθόρυβος γεννήτης ισχύος που οδηγείται από Baudouin Ντίζελ με κάλυψη
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Μηχανές γεννήσεως ντίζελ Yuchai 1000kW με κινητήρα ντίζελ τύπου V 6 κυλίνδρων
| Τύπος: | Συσκευή 20ft τύπου σιωπηλή |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Baudouin 80kW σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ σετ με 72dba ηχομόνωση κάλυψη για βιομηχανική χρήση
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Εφεδρική γεννήτρια ισχύος 50kW Ricardo κινητήρα γεννήτρια με ηχομόνωση κλειστό βανίκι
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνολο γεννητριών diesel του Ricardo |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Περκίνς 28kW γεννήτρια 60Hz Περκίνς γεννήτρια με ηχομόνωση κρησφύγετο κινητήρα προέλευση Ινδία
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | PERKINS γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
21kW Yangdong diesel σιωπηλή γεννήτρια 60Hz Κίνα γεννήτρια με μπαταρία χωρίς συντήρηση
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Yangdong |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Ηλεκτρικός γεννήτης 15kva Perkins με προέλευση Stamford Brushless Alternator
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία ταινιών τεντωμάτων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |


