Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Πρωταρχικές 20kVA ντίζελ γεννήτριες Deutz με ηχομόνωση
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Μαραθώνιος |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Βαθιά Θάλασσα/Smartgen |
| Σύστημα ψύξης: | Νερό |
Ηχομόνωτες σιωπηλές γεννήτριες ισχύος 24kW 30kVA Deutz Diesel Engine Genset
| Πίνακας ελέγχου: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφέρει |
| Μηχανή: | Deutz |
28kVA κινητήρας ντίζελ Κίνα μάρκα 22kW SDEC 25kva γεννήτρια ντίζελ
| Σύστημα ελέγχου: | Smartgen/βαθύβιος/ComAp |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Water-cooled |
| Μέγεθος: | Δοκιμαστική μονάδα |
9kW θαλάσσιος γεννήτης ντίζελ με σύστημα ψύξης με αντλία θαλάσσιου νερού
| Παραγωγή: | Θαλάσσια γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 9kW / 11kVA |
| Συχνότητα: | 50Hz |
9kVA 10kVA Εναλλακτικός κινητήρας ντίζελ σε αναμονή Γενέτ τροφοδοτείται από κινητήρα Yangdong
| Προϊόν: | Η γεννήτρια αναμονής Yangdong |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 9kVA - 11kVA |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Παραγωγοί SDEC 500kW
| Προϊόν: | Diesel Genset SDEC |
|---|---|
| δύναμη ποσοστού: | 500 kW / 625 kVA |
| Μέγιστη ισχύς: | 550 kW / 688 kVA |
150kVA SDEC γεννήτριες SC7H205D2 Κίνα Generating Set 120kW συνεχής γεννήτρια ισχύος
| Προϊόν: | Άνοιγμα τύπου Diesel Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 415 / 240V |
80kW 100kVA SDEC γεννήτριες συνεχής λειτουργία κινητήρα Κίνα Genset
| Προϊόν: | 100kVA SDEC Κίνα Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 415 / 240V |
Γεννήτης κινητήρα Ricardo 40kW
| Προϊόν: | Γεννήτρια Ρικάρντο Γουέιφανγκ. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
50Hz τύπου ρυμουλκούμενου Perkins βιομηχανική γεννήτρια
| Προϊόν: | Τύπος ρυμουλκούμενου Perkins Genset |
|---|---|
| Εξαγωγή Genset: | 135KVA |
| Συχνότητα: | 50Hz |


