Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Ηχομόνωτες γεννήτριες πετρελαίου Perkins
| Προϊόν: | perkins soundproof γεννήτρια |
|---|---|
| Εξαγωγή Genset: | 75kVA / 90kVA |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Εμπιστευτικές λύσεις ενέργειας 28kVA Perkins βιομηχανική γεννήτρια
| Προϊόν: | Γεννήτρια πετρελαίου Perkins 28kVA |
|---|---|
| Παραγωγή ποσοστού: | 28kVA |
| Εφεδρική παραγωγή: | 30KVA |
52kW Πέρκινς γεννήτριες ντίζελ συνδυασμένες με Stamford Brushless εναλλακτικό
| Προϊόν: | Συγκρότημα γεννήτριας Perkins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
20kVA Πέρκινς γεννήτριες ντίζελ 16kW ζευγάρι με Stamford Brushless εναλλακτικό
| Προϊόν: | Πέρκινς Γενέτ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
12kW συνεχής λειτουργία Περκινς γεννήτριες ντίζελ με Stamford Brushless εναλλακτικός μηχανισμός Ασφάλεια καιρού Αισθητομόνωση
| Προϊόν: | perkins σιωπηλό genset |
|---|---|
| Χρήση: | αδιάλειπτη παροχή ενέργειας |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογή της παρούσας οδηγίας |
48kVA Ντίζελ γεννήτριες 38kW 3 φάσης 60Hz ανοιχτού τύπου
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Γενετικό Πρωτόκολλο εξόδου: | 38kW / 48kVA |
| Εξαγωγή Genset: | 42kW / 52kVA |
50kVA 40kW Deutz γεννήτρια ντίζελ
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Γενετικό Πρωτόκολλο εξόδου: | 40kW / 50kVA |
| Εξαγωγή Genset: | 44kW / 55kVA |
70kVA 77kVA Μηχανή Deutz Βιομηχανική γεννήτρια ντίζελ
| Προϊόν: | Αθόρυβος γεννήτης τύπου Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 208/120V |
Μικρός κινητήρας ντίζελ 20kW αδιάλειπτο ζευγάρι με εναλλακτικό Leroy Somer
| Προϊόν: | Αθόρυβος γεννήτης τύπου Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 208 /120V |
30kVA μικρές σιωπηλές γεννήτριες ντίζελ Deutz υψηλής απόδοσης 3 φάσης
| Προϊόν: | Μικρή σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Volatge: | 400 / 230 V |


